Koszyk

Aktualizacja 1.60

Zwiększona wydajność i nowe funkcjonalności to to, czego można spodziewać się po nowej aktualizacji. Dowiedz się więcej:

  • Nowy widok szablonu operacji
    • Zaktualizowana tabela operacji technologicznych.
    • Zmiana sposobu wyświetlania dodawania/edycji operacji.
  • Usprawnienie wyszukiwania towarów w oknie dostaw dokumentów magazynowych
    • Możliwość wyszukania towaru po numerze partii.
Dowiedz się o szczegółach:
 

1. Nowy widok szablonu operacji

Nowy sposób wyświetlania tabel trafił również do operacji technologicznych. Umożliwia to zaawansowane wyszukiwanie, grupowanie i sortowanie wyników po wielu kolumnach. Dzięki temu rozwiązaniu łatwo możemy posortować operacje na podstawie ich kategorii lub wyświetlić wszystkie operacje zawierające konkretne słowa w nazwie.

Zmienił się również sam sposób wyświetlania przy wprowadzaniu lub edycji operacji. Dzięki pozbyciu się zakładek, wszystkie informacje są teraz na wyciągnięcie ręki.

W celu pogłębienia wiedzy na temat dodawania operacji technologicznych zapraszamy na osobny film, poświęcony temu zagadnieniu.

2. Usprawnienie wyszukiwania towarów w oknie dostaw dokumentów magazynowych

Działanie wyszukiwarki towarów, w dokumentach magazynowych, zostało poszerzone o odnajdywanie numerów partii. Dzięki temu nie będzie już trzeba wybierać towaru, a następnie z listy pozycji wyszukiwać konkretnej partii.

To rozwiązanie świetnie sprawdzi się zwłaszcza tam, gdzie numeru partii używa się jako kodu kreskowego, przyspieszając pracę magazynierów.

Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas!

Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48 52 307 85 55 i adresem mailowym biuro@syneo.pl