Koszyk

Już teraz możesz zarządzać produkcją, zamówieniami, wysyłką i statusami realizacji zamówień za pomocją integracji, która przygotowaliśmy w oparciu o system Baselinker. Działanie związane z połączeniem obu systemów odbywa się przez wykorzystanie kluczy API. W ten sposób nastąpi wzajemna integracja i wszystkie zamówienia pojawiające się w Baselinker trafią bezpośrednio do OptiMES. Aby systemy funkcjonowały poprawnie na etapie integracji mapowane są statusy zamówień. Jest to ogromna korzyść z punktu widzenia zarządzania, gdyż zmiana wdrożona w jednym systemie nadpisuje się i zmienia w drugim. W ten sposób dane są jednolite i mamy do czynienia z tą samą wartością po obu stronach. Integracja z Baselinker daje możliwość zarządzania produkcją na podstawie trafiających do sklepu zamówień, dzięki czemu nie będzie już konieczne ręczne przepisywanie zamówień do OptiMES. Unikamy w ten sposób możliwych błędów jak i przyśpieszamy cały proces.

W przypadku wykorzystywania zasobów magazynowych w procesie sprzedaży i obsługi zamówień dochodzi do synchronizacji stanów magazynowych wraz z indeksami widocznymi na magazynie. To daje jednolite odczyty i w znacznym stopniu usprawnia pracę związaną z zarządzaniem całą strukturą produktową na magazynie.  Dzięki integracji z Baselinker z OptiMES możesz tworzyć magazyny satelitarne czyli wielopunktowy wymiar sprzedaży, gdzie każdy sklep (sprzedawca) może mieć jeden zintegrowany dla wszystkich magazynów system. Takie rozwiązanie jest szczególnie doceniane przez podmioty prowadzące działalność w modelu dropshipping

Rozwiązanie wdrożone przez OptiMES pozwala w czasie rzeczywistym przenosić zamówienia złożone w sklepie za pomocą Baselinkera do systemu OptiMES.  Dzięki temu całą obsługę sprzedaży, statusy, magazyn i logistyka znajdują się w jednym miejscu.   Na każdym etapie realizacji zamówienia niezależnie od jego stopnia systemy wymieniają się informacjami. Oznacza to, że zmiana statusu w OptiMES zmienia status bezpośrednio w Baselinker. 

Zamów wdrożenie integracji i przekonaj się, jak wygodne może być zarządzanie sprzedaż i obsługą  zamówień lub kliknij w poniższy przycisk, aby samodzielnie przygotować konfigurację integracji.

Zamów wdrożenie