Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją

Aktualizacja 1.54

Nowa aktualizacja i nowe możliwości systemu OptiMES. Sprawdź co nowego .

  • Nowy widok listy zleceń
    • Odświeżenie widoku zleceń nie tylko daje im nowe funkcjonalności (grupowanie, sortowanie, filtrowanie) ale i poprawia wydajność.
  • Link do spersonalizowanych list
    • Możliwość kopiowania linku do odfiltrowanych, pogrupowanych i posortowanych wyników wielu widoków.
Dowiedz się o szczegółach:
 

1. Nowy widok listy zleceń

Nowy sposób wyświetlania listy, znany choćby z Zamówień, został dostosowany do Zleceń produkcyjnych. Posiada wiele zalet i funkcji, których nie było w poprzedniej wersji. Od teraz zlecenia możemy grupować, precyzyjnie filtrować i wielokrotnie sortować.

Nowy sposób wyświetlania listy zleceń korzystnie wpływa na wydajność systemu. Nawet pokaźna ilość zleceń nie będzie już spowalniała działań na tym widoku.

2. Link do spersonalizowanych list

Aktualizacja przynosi również funkcje generującą link, oparty o sposób wyświetlania wybranej listy. Dzięki temu w łatwy sposób możemy wysłać link do np. odfiltrowanego widoku meldunków innemu użytkownikowi.

Można też z takiego linku korzystać na własny użytek, zapisując go do kafelka na głównym ekranie systemu OptiMES. Pozwoli to na szybkie dostanie się do odpowiednio przygotowanych list zleceń, meldunków czy też zamówień.

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.