Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu

Aktualizacja 1.57

Najnowsza aktualizacja wprowadza kilka usprawnień, tak aby jeszcze efektywniej można było zarządzać produkcją oraz magazynem. Dowiedz się więcej!

 • Podpowiadanie ceny towaru na dokumentach Przyjęcia Wewnętrznego i Zewnętrznego z ostatniego dokumentu przyjęcia.
  • Dodając dokument magazynowy z towarem „Cena jednostkowa” zostanie uzupełniona na podstawie ceny z ostatniego dokumentu przyjęcia.
 • Możliwość ręcznego zamknięcia zlecenia produkcyjnego.
  • Po zamknięciu Zlecenia Produkcyjnego prace nie będą widoczne do pobrania w Panelu Meldunkowym.
 • Nowy widok listy Stanowisk Pracy
  • Odświeżenie widoku Stanowisk Pracy nie tylko daje im nowe funkcjonalności (grupowanie, sortowanie, filtrowanie) ale i poprawia wydajność.
 • Możliwość przyporządkowania „Powodów błędów produkcji” do konkretnego Stanowiska Pracy.
  • W trybie Kolejkowania wstrzymanie pracy na Panelu Meldunkowym spowoduje możliwość wybrania tylko przyporządkowanych Powodów błędów produkcji do Stanowiska Pracy.
 • Ogólne usprawnienia wpływające na pracę i wydajność aplikacji.
Dowiedz się o szczegółach:
 

1. Podpowiadanie ceny towaru na dokumentach przyjęcia

Podczas dodawania dokumentu magazynowego Przyjęcia Wewnętrznego lub Przyjęcia Zewnętrznego pole cena jednostkowa zostanie automatycznie uzupełniona na podstawie ceny z ostatniego dokumentu przyjęcia danego towaru. 

2. Zamknięcie Zlecenia produkcyjnego

Zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy zamknąć Zlecenie produkcyjne i zaprzestać pracy
 

Jeśli chcemy zamknąć zlecenie produkcyjne, powinniśmy ręcznie zmienić pozycję suwaka na „Zamknięte”, dzięki czemu pracownicy na liście prac do pobrania nie zobaczą już operacji do wykonania w obrębie zamkniętego Zlecenia produkcyjnego. 

3. Nowy widok listy Stanowisk Pracy

Aktualizacja przynosi również odświeżenie widoku listy w Stanowiskach Pracy. Dzięki czemu mamy możliwość grupowania wyników, sortowania po wielu kolumnach jak i dokładnego filtrowania. Poza tym nowy sposób wyświetlania wpływa pozytywnie na wydajność, dzięki czemu praca na tym widoku będzie szybsza i przyjemniejsza.

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.