Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu

Aktualizacja 1.59

Kolejna aktualizacja przynosi nowe funkcje i rozwiązania, pomagające jeszcze sprawniej korzystać z oprogramowania OptiMES. Dowiedz się więcej:

  • Nowe ustawienie dotyczące lokalizacji
    • Możliwość sortowania lokalizacji, tak aby puste pokazane były na górze listy.
  • Więcej danych w informacjach o zadaniach
    • Informacje związane z zamówieniem mogą być wyświetlane na panelu meldunkowym.
Dowiedz się o szczegółach:
 

1. Nowe ustawienie dotyczące lokalizacji

Aktualizacja polepsza zarządzanie magazynami, dając użytkownikowi opcje wyświetlania pustych lokalizacji jako pierwszych na liście. Dzięki temu nie trzeba sprawdzać, za każdym razem czy dane pole odkładcze jest wolne. Takie ustawienie pozwoli przyspieszyć i ułatwić pracę osobom zajmującym się magazynem.

2. Więcej danych w informacjach o zadaniach

Dodana została opcja, wyświetlania na panelu meldunkowym informacji o zamówieniu, na podstawie którego pracownik pobiera pracę.
 

Takie rozszerzenie istniejącej już funkcjonalności pozwala pokazywać pracownikom istotne dla ich pracy informacje. Umożliwia również blokowanie tych informacji, do których nie powinni mieć dostępu.

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.