Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją

OptiMES ma nowego partnera – Bydgoską Hurtownię Narzędzi Visła

  • Home
  • /
  • Blog
  • /
  • OptiMES ma nowego partnera – Bydgoską Hurtownię Narzędzi Visła

OptiMES to coraz bardziej rozpoznawalny na rynku system MES. Dziś nastąpiło oficjalne nawiązanie współpracy z kolejnym partnerem merytorycznym.

Bardzo miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy partnerskiej z firmą Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła Sp. z o.o. Jest to relacja szczególnie prestiżowa ze względu na wieloletnie doświadczenie zespołu Hurtowni Visła i bardzo pozytywną opinię rynkową wśród wielu firm z regionu. Hurtownia posiada w swojej ofercie prawie 30 tys. produktów (ponad 50 marek) – dziś staliśmy się jednym z nich. Firma powstała w 1995 roku i do dziś intensywnie rozwija innowacyjne przedsięwzięcia, o czym świadczą przyznane nagrody, jak np. Diament Miesięcznika Forbes.

Kluczowy jest fakt, że Hurtownię Visła tworzy zespół wykwalifikowanych doradców technicznych, którzy pomagają w doborze odpowiednich produktów i modułów. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu w sport mają silnie wpojone zasady Fair Play, których przestrzegają w kontakcie z klientami.

Jest dla nas prawdziwym zaszczytem nawiązanie współpracy merytorycznej, dzięki której obie firmy będą mogły dostarczać wysokiej jakości usługi i produkty dla klientów. Współpraca skupi się przede wszystkim na możliwościach optymalizacji procesów firm produkcyjnych dzięki dostarczaniu właściwych narzędzi na czas, oraz rozwiązania OptiMES – systemu MES optymalizującego procesy algorytmami sztucznej inteligencji.

Więcej o firmie można przeczytać na oficjalnej stronie internetowej – www.visla.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi partnerami OptiMES.

Autorem wpisu jest

Zrzut ekranu 2016-07-20 o 16.01.09Karol Chęciński
Customer Productivity Enabler
+48 517 827 436
karol.checinski@syneo.pl

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.