Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją

Podziękowanie dla Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

  • Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Podziękowanie dla Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom mojej alma mater za współpracę przy organizacji i przeprowadzeniu laboratoriów z planowania produkcji dla studentów 2 roku studiów stacjonarnych na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Tyle się mówi, o tym, żeby uczyć studentów na praktycznych przykładach i pozwalać im rozwiązywać problemy żywcem wyjęte z prawdziwych firm. Bardzo się cieszę, że mogę w tym pomagać. Zapraszanie do współpracy przedsiębiorców to bardzo ważny trend na polskich uczelniach. Cieszę się, że w również w mojej Bydgoszczy.

Sporo pracy zainwestowałem w przygotowanie odpowiednich danych, tak żeby nie wskazywały na żadną konkretną firmę ze względu na umowy o poufności podpisane z klientami. Ale satysfakcja z błysku w oku młodych ludzi rekompensuje wszystko!

 

Zrzut ekranu 2016-07-20 o 16.01.09

Autorem wpisu jest

Karol Chęciński
Customer Productivity Enabler
+48 517 827 436
karol.checinski@syneo.pl

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.