Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją

Studenci UKW i praktycy programowania w jednym zespole – rozstrzygnięcie “Zespołowego Projektu Informatycznego”

  • Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Studenci UKW i praktycy programowania w jednym zespole – rozstrzygnięcie “Zespołowego Projektu Informatycznego”

8 stycznia 2019 miał miejsce finał kolejnej z inicjatyw Bydgoskiego Klastra Informatycznego, zrealizowanej tym razem przy współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego. Właśnie w reprezentatywnej Sali Koncertowej UKW w Bydgoszczy odbyła się oficjalna prezentacja projektów stworzonych w ramach „Zespołowego Projektu Informatycznego”, w tym projektu opracowanego przez zespół konkursowy złożony ze studentów IV roku Informatyki na UKW
i przedstawicieli Syneo.pl.

Łącznie zaprezentowało się 8 zespołów projektowych, składających się ze studentów oraz reprezentantów bydgoskich firm specjalizujących się w branży IT. Członkowie zespołu Syneo.pl, jako jeden z uczestników projektu, przekazywali studentom doświadczenie zawodowe i praktyczne tajniki programowania. Wydarzenie dostarczyło sporo emocji, ale przede wszystkim było okazją do zrealizowania kilku ważnych celów. Studenci mieli okazję, by obcować z praktycznym podejściem do programowania i specjalistami z branży. Firmy należące do BKI uzyskały możliwość dotarcia do wartościowych potencjalnych współpracowników. Natomiast Bydgoski Klaster Informatyczny po raz kolejny wykazał się w aspekcie użytecznej edukacji w regionie.

Zespoły rywalizowały ze sobą, dlatego po prezentacji nastąpiło wyłonienie zwycięzców konkursu na najlepszy projekt – największe uznanie zyskało opracowanie czujnika zanieczyszczeń powietrza z oprogramowaniem.

Zwycięskiemu zespołowi serdecznie gratulujemy!

W przypadku pytań lub zainteresowania tematem, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.