Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją

Systems.net.pl – Nowy partner OptiMES

  • Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Systems.net.pl – Nowy partner OptiMES

SYSTEMS.net.pl firma świadcząca outsourcing w firmach i instytucjach z zakresu administrowania sieciami, systemami oraz infrastrukturą IT. Nasza firma istnieje od 2013 roku, skupia sztab ekspertów z różnych dziedzin informatyki i teleinformatyki począwszy od sieciowców, skończywszy na  programistach. Zajmujemy się projektowaniem i budową sieci, obsługą klienta zdalną i onsite oraz pisaniem i wdrażaniem oprogramowania stworzonego pod klienta.

Obsługujemy w zakresie usług IT małe i średnie firmy oraz klientów indywidualnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i szybkość reakcji podejmowanych zadań.

Od połowy roku 2018 zajęliśmy się szeroko pojętą ochroną danych osobowych (RODO). W naszych szeregach znajdują się certyfikowani inspektorzy ochrony danych osobowych, co za tym idzie naszą dewizą stało się BEZPIECZEŃSTWO.

Wybierając SYSTEMS.net.pl stawiacie na doświadczenie , solidność wykonywanych usług oraz pewność, że Państwa firma będzie bezpieczna.

Myślisz BEZPIECZEŃSTWO – mówisz SYSTEMS.net.pl

Masz pytania?
Masz pytania?

Zespół specjalistów OptiMES ma już ponad 14 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz do nas! Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 535 455 855 i adresem mailowym biuro@syneo.pl.

Najnowsze wpisy

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.