Dlaczego OptiMES do zarządzania produkcją?

Dobre pytanie. Dlaczego miałbym wybrać akurat OptiMES do rozwiązania moich problemów lub wzmocnienia tego co jest dobrze w firmie? Zapoznaj się proszę z kilkoma mocnymi faktami a potem sam zdecyduj, że warto się z nami skontaktować.

OptiMES to kompletny, profesjonalny i elastyczny system do planowania i rozliczania produkcji. Ale nie tylko. Optymalizuje również proces ofertowania i procesy logistyczno-magazynowe.

Zespół praktyków

Zespół, który stworzył i rozwija OptiMES to analitycy, programiści i wdrożeniowcy firmy Syneo.pl sp. z o. o. sp. k. z Bydgoszczy. Wspólnie z partnerami działamy w całej Polsce, aby sprawnie wdrażać innowacje, zwiększać wydajność i zacieśniać kontrolę w firmach produkcyjnych.

Poniżej prezentujemy kilka osób, z którymi warto się skontaktować jeśli macie Państwo pytania.

Karol Chęciński
Prezes Zarządu

Najpierw myśli, potem mówi, a jak już powie to… długo jeszcze dzwonią w głowach innych jego słowa. Jego drugie imię to optymalizacja. Szuka możliwości udoskonalenia lub usprawnienia przede wszystkim procesów produkcyjnych, które mają wspierać przedsiębiorców w rozwoju.

Swoim doświadczeniem oraz wiedzą chętnie dzieli się, np. ze studentami. Na co dzień wykłada o zarządzaniu produkcją na Uniwersytecie Techniczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz zaraża studentów Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego pasją do zarządzania projektami informatycznymi.

Od początku drogi zawodowej zaangażowany w optymalizację procesów. Dzisiaj doświadczeniem i wsparciem dzieli się z innymi jako lider zespołów: programistycznego, wdrożeniowego i handlowego.

karol.checinski@syneo.pl
+48 517 827 436

Jakub Gradowski
Wiceprezes Zarządu

Kiedy był małym chłopcem chciał zostać astronautą. Dzisiaj, choć nadal na ziemi to zawodowo porusza się w przestrzeni html. Nie da się więc zaprzeczyć, że jego praca to istny kosmos.

Od ponad 8 lat jest związany z branżą IT, głównie z projektowaniem i wdrażaniem interfejsów użytkownika w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów. Zaangażowany również w pracę szkoleniową z zagadnień związanych z tworzeniem rozwiązań dla sieci web (javascript, systemy cms, html/css). Współtworzył cztery edycje szkoleń „Work On”, które w sumie przez 250 godzin wprowadziły do świata IT ponad 100 osób.

Na co dzień szef zespołu programistów, z którym rozwija i tworzy system OptiMES.

Jeśli szukają Państwo kontaktu do zespołu wsparcia technicznego, albo telefonu alarmowego, to podajemy je w zakładce Kontakt.

Wspaniały produkt!

Skuteczne metody, dotrzymane terminy i budżety

Zespół OptiMES dotrzymuje terminów i budżetów analitycznych oraz wdrożeniowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzgadnia z klientem właściwą kolejność prac i terminy, które dobrze wpasowują się w przedsiębiorstwo.

Korzystniejszy kosztowo bo od producenta

OptiMES jest korzystniejszy kosztowo od rozwiązań oferowanych przez pośredników, bo produkuje go polska firma Syneo.

Praktyczny i wyspecjalizowany w produkcji

Klienci szczególnie chwalą praktyczność i łatwość obsługi, bez zbędnych wodotrysków. Jest to możliwe dzięki współpracy z ekspertami Lean Manufacturing, Bydgoskim Klastrem Przemysłowym i innymi organizacjami zrzeszającymi firmy produkcyjne.

Dla małych, średnich i dużych

Najmniejsza firma klienta korzystająca z OptiMES zatrudnia 8 osób na produkcji, największa 574. To duża różnica! Oczywiście to 2 różne wdrożenia. W każdym razie OptiMES jest dla każdego, również dla Ciebie.

Wspaniałe wsparcie

Klienci oceniają wsparcie i opiekę techniczną po wdrożeniu na 4,8/5. To bardzo wysoki wynik, biorąc pod uwagę, że głównie rozwiązujemy problemy. Na tak wysoką ocenę składa się nie tylko czas rekacji, ale przede wszystkim rozwiązania. Gwarantujemy czas reakcji na terenie całej polski również dzięki partnerom.

Elastyczny, modułowy i wydajny

A do tego automatyzuje powtarzalne czynności jak tworzenie raportów, wysyłanie alarmów, przypominanie o terminach serwisowania maszyn i urządzeń.

Dostępny online

Nie tylko zbiera dane w czasie rzeczywistym, ale również je wyświetla na dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową. Telefon, tablet, komputer – teraz już nie musisz dzwonić do biura, żeby sprawdzić co się dzieje.

Współpraca naukowa

Kształcenie praktyków

Głęboko wierzymy w potrzebę kształcenia praktyków. Szczególnie teraz, kiedy klienci borykają się z presją płacową i niedoborem rąk do pracy. Prowadzimy zajęcia, warsztaty i labolatoria. Angażujemy się też w tworzenie programów studiów.

Jeszcze lepsze algorytmy

Współpracujemy z naukowcami w celu uruchomienia jeszcze bardziej wydajnych i zaawansowanych algorytmów planistycznych i optymalizacyjnych.

Sprawdź OptiMES za darmo teraz!

1 użytkownik

za darmo

potem tylko

59 zł/mc

OptiMES zwiększa wydajność już prawie 100 firm z całej Polski. Dołącz do nich teraz!

Zacznij korzystać za darmo!

Sprawdź jak działa profesjonalny system zarządzania produkcją OptiMES. 

Kalkulator wdrożenia