Koszyk

Drużyna OptiMES

Zespół, który stworzył i rozwija OptiMES to analitycy, programiści i wdrożeniowcy firmy OptiMES sp. z o.o. z Bydgoszczy. Wspólnie z partnerami działamy w całej Polsce, aby sprawnie wdrażać innowacje, zwiększać wydajność i zacieśniać kontrolę w firmach produkcyjnych.

Poniżej prezentujemy kilka osób, z którymi warto się skontaktować, jeśli masz pytania o OptiMES!

Karol Chęciński

Prezes OptiMES sp. z o.o.

Najpierw myśli, potem mówi, a jak już powie to… długo jeszcze dzwonią w głowach innych jego słowa. Jego drugie imię to optymalizacja. Szuka możliwości udoskonalenia lub usprawnienia przede wszystkim procesów produkcyjnych, które mają wspierać przedsiębiorców w rozwoju.

Swoim doświadczeniem oraz wiedzą chętnie dzieli się prowadząc szkolenia, webinary oraz zajęcia akademickie o zarządzaniu produkcją.

Od początku drogi zawodowej mocno zaangażowany w optymalizację procesów, dziś realizuje swoje cele zarządczo.

Michał Gwizdała

Szef Działu Wdrożeń OptiMES

 

Michał rozwija się wraz z firmą. Rozpoczął współpracę z OptiMES konsultant, a aktualnie wspiera i koordynuje cały zespół wdrożeniowy.

Poznaje potrzeby Klientów i proponuje im konkretne rozwiązania procesowe i systemowe, które ułatwiają pracę. Dzięki niemu łatwiej osiągniesz sukces w swoim biznesie!

Robert Paras

Senior New Business Manager

 
Robert to doświadczony specjalista do spraw oprogramowania do zarządzania firmą.

Posiada ponad 10-letni staż w branży IT, z czego sporą część w naszej organizacji.

W OptiMES zajmuje się budowaniem i realizacją strategii sprzedażowej oraz zarządzaniem długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami.

 

Andrzej Jaroń

New Business Manager

Andrzej to jeden z najlepszych sprzedawców OptiMES. To właśnie z nim możesz porozmawiać, gdy jeszcze nie wiesz czy nasze rozwiązanie jest tym, czego potrzebujesz.

Zawsze chętny do pomocy i podniesienia efektywności Twojej produkcji!