Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu
Z czym integruje się OptiMES

Fakturownia

Dzięki temu programowi wystawianie faktur czy korekt przestaje kojarzyć się z męczącym i zawiłym procesem. Rzadziej wykorzystywane opcje ustępują miejsca najczęściej używanym funkcjom a wszystkie pola rozmieszczone są w taki sposób, abyś miał to czego potrzebujesz w zasięgu wzroku. Fakturownia.pl pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ponieważ raz wprowadzone dane są następnym razem podpowiadane przez system, masz możliwość uproszczonego wystawiania podobnej faktury a także jesteś wyręczany z przeliczania kwot-program pozwala na wpisywanie kwot netto lub brutto, które automatycznie przelicza za Ciebie. 

Fakturowania.pl i OptiMES posiadają wiele cech wspólnych – są to programy kompleksowe, z założenia przyjazne dla użytkownika, których celem jest automatyzacja i optymalizacja procesów. Uwzględniają one także względy ekologiczne, ponieważ ich wykorzystywanie eliminuje zużycie papieru na rzecz elektronicznego obiegu dokumentów i danych dostępnych na panelach urządzeń mobilnych. 

Integracja OptiMES z Fakturownia.pl to duże ułatwienie dla przedsiębiorców. OptiMES usprawnia kluczowe obszary zarządzania produkcją, w tym gospodarkę magazynową -od przyjęcia aż po wydanie towaru. Fakturownia.pl ułatwia natomiast finalizację formalności związanych zakupem towarów. Dzięki integracji dokument WZ (wydanie zewnętrzne) jest kopiowany w czasie rzeczywistym z OptiMES do Fakturowni, gdzie na jego podstawie użytkownik może wygodnie wystawić fakturę lub faktury zbiorcze. Główne zalety integracji OptiMES z Fakturownia.pl to oszczędność czasu i ograniczenie błędów wynikających w ręcznego wprowadzania danych. Dzięki połączeniu funkcjonalności tych dwóch systemów zyskujesz rzetelne i przejrzyste statystyki oraz pełną traceability. Fakturowania.pl dostarcza kompletne raporty na temat dziennej i miesięcznej sprzedaży, klientów i produktów. System pozwala na wystawienie wielu typów dokumentów m.in. faktury VAT, faktury proforma, faktury zaliczkowe, walutowe i faktury marża oraz  faktury korygujące.

Integracja Fakturowania.pl z OptiMES zapewnia komfortowe korzystanie z funkcjonalności obu systemów w sposób szybki i bezpieczny – platforma jest oparta o najwyższej klasy zabezpieczenia wykorzystywane m.in. w instytucjach finansowych. OptiMES został odpowiednio przygotowany do tej integracji, tak aby komunikacja między nimi przebiegała płynnie i bez zakłóceń.

Kliknij w poniższy przycisk, aby samodzielnie przygotować konfigurację integracji lub skontaktuj się z nami wypełniając formularz „Zamów wdrożenie”.

Zamów wdrożenie
Weryfikuje nazwę
Nazwa jest wolna
Ten adres e-mail posiada już zarejestrowaną aplikację testową
Wprowadź prawidłowy adres e-mail
Nazwa musi mieć conajmniej 4 znaki
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

OptiMES
Average rating:  
 1 reviews
by Jan on OptiMES

Szczerze polecam tą integracje!