Rozliczenie czasu pracy (RCP)

Rzetelne rozliczenie czasu pracy i surowców jest kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. OptiMES tworzy je tak, by jak najwięcej czasu oszczędzić pracownikom podczas codziennej pracy. Do tego swobodnie zintegrujesz go z dowolnym systemem wejść/wyjść, jak np. Roger.

Karty pracy

Przez panele meldunkowe lub wydrukowane karty pracy rozdzielasz pracę i motywujesz pracowników. Informacje są spójne i rzetelne, ponieważ gromadzisz je i przechowujesz w kompleksowym systemie OptiMES. Pracownik otrzymuje instrukcje i rysunki we właściwej wersji i w uporządkowany sposób.

Rzetelne i automatyczne rozliczenie czasu pracy i surowców

Rozliczasz pracowników z czasu i surowców zainwestowanych w zadanie produkcyjne. OptiMES generuje dla Ciebie przekrojowe raporty w czasie rzeczywistym i kontekście historycznym. Możesz porównać pracowników i brygady między sobą, oraz sprawdzać i zmieniać normatywy. A do tego na bieżąco masz ścisłą kontrolę nad kosztami.

Integracja z systemami wejść/wyjść

Używaj paneli meldunkowych OptiMES jako systemu wejść/wyjść. Możesz też uruchomić integrację z systemami zewnętrznymi takimi jak Roger, Siemens i wiele innych.

Status obecności

Widzisz w czasie rzeczywistym status obecności i kto, co robi, na którym stanowisku, wraz z postępem zadania. Teraz już nic Ci nie umknie.

Poznaj więcej szczegółów

Pełna dokumentacja
Integracje
Planowanie produkcji (APS)
Magazyn (WMS)
Realizacja i kontrola produkcji (MES)
Rozliczenie czasu pracy (RCP)
Kalkulacje, oferty i zamówienia (CRM)
Utrzymanie ruchu (CMMS)

Sprawdź OptiMES za darmo teraz!

1 użytkownik

za darmo

potem tylko

59 zł/mc

OptiMES zwiększa wydajność już prawie 100 firm z całej Polski. Dołącz do nich teraz!

Zacznij korzystać za darmo!

Sprawdź jak działa profesjonalny system zarządzania produkcją OptiMES. 

Kalkulator wdrożenia