Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu
Funkcje systemu OptiMES

Rozliczanie czasu pracy (RCP)

System RCP (monitorowanie czasu pracy online)

Zasoby ludzkie to jeden z najmocniejszych filarów polskich przedsiębiorstw, dlatego w czasach gdy o pracowników trzeba szczególnie mocno dbać polecamy system RCP, jeden z modułów oprogramowania dla produkcji OptiMES. Warto, bo skorzystasz na nim potrójnie. Ułatwisz pracę swoim ludziom, ponieważ będą otrzymywać konkretne informacje, co do przydzielonych zadań i ich zakresu. Zyskasz wartościowe narzędzie do motywowania swojej kadry. Zapewnisz sobie rzetelne rozliczenie czasu pracy i surowców.
OptiMES zabezpiecza Twoje interesy i ułatwia wypracowanie komfortowych warunków dla pracowników. Co więcej, można go swobodnie zintegrować z dowolnym systemem wejść i wyjść – jak np. Roger. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań, które od lat działają rewelacyjnie w setkach firm produkcyjnych. Wybraliśmy to, co najlepsze!

Zobacz jak działa OptiMES w naszych wideo poradnikach!

Wypróbuj RCP za darmo!

przez 14 dni! Nie wymagamy karty kredytowej.

Karty pracy

Zyskujesz niezawodne narzędzia do komunikacji – panele meldunkowe lub wydrukowane karty pracy. To za ich pośrednictwem rozdzielisz pracę i zmotywujesz pracowników. Zastanawiasz się, jak podział pracy może motywować? Jasne wyznaczenie obowiązków pomaga uniknąć sporów kompetencyjnych i nie pozostawia miejsca na wątpliwości, co do zakresu zadań do wykonania. Informacje są spójne i rzetelne, ponieważ zgromadzisz je i przechowasz w kompleksowym systemie OptiMES i jego module RCP dostępnym online. Pracownik otrzyma instrukcje i rysunki we właściwej wersji i w uporządkowany sposób, to świetna podstawa do wydajnej pracy. Szybko docenisz także sprawny przepływ informacji zapewniany przez karty pracy.

Rzetelne i automatyczne rozliczenie czasu pracy i surowców

Rozliczysz pracowników z czasu i surowców zainwestowanych w zadania produkcyjne. A dokładnie rozliczy ich system RCP w OptiMESie. Wygeneruje dla Ciebie przekrojowe raporty w czasie rzeczywistym i kontekście historycznym. Na ich podstawie porównasz pracowników i brygady, a także sprawdzisz i w razie potrzeby zmienisz normatywy. Dzięki rzetelnemu rozliczaniu czasu pracy i surowców zapewniasz sobie skuteczne środki do kontroli nad kosztami pracy i produkcji.

Integracja z systemami wejść/wyjść

Nasz RCP system to kilka rozwiązań w jednym funkcjonalnym narzędziu – paneli meldunkowych OptiMESa użyjesz również jako systemu wejść/wyjść. Oczywiście pozostawiamy Ci wolny wybór. Możesz też uruchomić integrację z systemami zewnętrznymi takimi jak Roger, Siemens i wiele innych.

Status obecności

Widzisz w czasie rzeczywistym status obecności i to w bardzo rozszerzonej formie. Dzięki bieżącym informacjom o tym, kto, co robi, na którym stanowisku, wraz z postępem zadania, zyskasz pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Teraz już nic Ci nie umknie, ale przede wszystkim zyskasz cenną wiedzę o pracownikach, która pomoże przydzielać ich do zadań w których będą najbardziej skuteczni.

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.