Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu

System RCP (monitorowanie czasu pracy online)

Zasoby ludzkie to jeden z najmocniejszych filarów polskich przedsiębiorstw, dlatego w czasach gdy o pracowników trzeba szczególnie mocno dbać polecamy system RCP, jeden z modułów oprogramowania dla produkcji OptiMES. Warto, bo skorzystasz na nim potrójnie. Ułatwisz pracę swoim ludziom, ponieważ będą otrzymywać konkretne informacje, co do przydzielonych zadań i ich zakresu. Zyskasz wartościowe narzędzie do motywowania swojej kadry. Zapewnisz sobie rzetelne rozliczenie czasu pracy i surowców.
OptiMES zabezpiecza Twoje interesy i ułatwia wypracowanie komfortowych warunków dla pracowników. Co więcej, można go swobodnie zintegrować z dowolnym systemem wejść i wyjść – jak np. Roger. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań, które od lat działają rewelacyjnie w setkach firm produkcyjnych. Wybraliśmy to, co najlepsze!

Zobacz jak działa OptiMES w naszych wideo poradnikach!

Wypróbuj RCP za darmo!

przez 14 dni! Nie wymagamy karty kredytowej.

Karty pracy

Zyskujesz niezawodne narzędzia do komunikacji – panele meldunkowe lub wydrukowane karty pracy. To za ich pośrednictwem rozdzielisz pracę i zmotywujesz pracowników. Zastanawiasz się, jak podział pracy może motywować? Jasne wyznaczenie obowiązków pomaga uniknąć sporów kompetencyjnych i nie pozostawia miejsca na wątpliwości, co do zakresu zadań do wykonania. Informacje są spójne i rzetelne, ponieważ zgromadzisz je i przechowasz w kompleksowym systemie OptiMES i jego module RCP dostępnym online. Pracownik otrzyma instrukcje i rysunki we właściwej wersji i w uporządkowany sposób, to świetna podstawa do wydajnej pracy. Szybko docenisz także sprawny przepływ informacji zapewniany przez karty pracy.

Rzetelne i automatyczne rozliczenie czasu pracy i surowców

Rozliczysz pracowników z czasu i surowców zainwestowanych w zadania produkcyjne. A dokładnie rozliczy ich system RCP w OptiMESie. Wygeneruje dla Ciebie przekrojowe raporty w czasie rzeczywistym i kontekście historycznym. Na ich podstawie porównasz pracowników i brygady, a także sprawdzisz i w razie potrzeby zmienisz normatywy. Dzięki rzetelnemu rozliczaniu czasu pracy i surowców zapewniasz sobie skuteczne środki do kontroli nad kosztami pracy i produkcji.

Integracja z systemami wejść/wyjść

Nasz RCP system to kilka rozwiązań w jednym funkcjonalnym narzędziu – paneli meldunkowych OptiMESa użyjesz również jako systemu wejść/wyjść. Oczywiście pozostawiamy Ci wolny wybór. Możesz też uruchomić integrację z systemami zewnętrznymi takimi jak Roger, Siemens i wiele innych.

Status obecności

Widzisz w czasie rzeczywistym status obecności i to w bardzo rozszerzonej formie. Dzięki bieżącym informacjom o tym, kto, co robi, na którym stanowisku, wraz z postępem zadania, zyskasz pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym. Teraz już nic Ci nie umknie, ale przede wszystkim zyskasz cenną wiedzę o pracownikach, która pomoże przydzielać ich do zadań w których będą najbardziej skuteczni.

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.