Koszyk

Naszym życiem rządzą algorytmy, czyli prezes Syneo.pl opowiada o programowaniu

Z przyjemnością wracamy do rozmowy, w której uczestniczył Karol Chęciński – prezes Syneo.pl i twórca systemu OptiMES. Miejsce było zacne, bo rozmowa odbyła się w bydgoskim studiu TVP3. Wczesnym rankiem 11.03.2019 r. można było posłuchać o programowaniu. Niech nikogo nie zraża poważny temat. Trzeba przyznać, że charakter rozmowy zdecydowanie wpisał się we wczesną porę i luźny klimat poranka. Odniesienia do tego, że w zasadzie wszędzie spotykamy się efektami i produktami programowania, daje sporo do myślenia. Nam najbardziej podobało się stwierdzenie, że bycie programistą to stan umysłu i pasja. W pełni się zgadzamy!

Mamy nadzieję, że wypowiedź Karola Chęcińskiego przekona niejednego, że temat programowania to zagadnienie dotyczące nas wszystkich, ponieważ każdego dnia korzystamy z rozwiązań stworzonych przez programistów. Natomiast sami programiści to ludzie z pasją i niezwykłą wyobraźnią, a ich praca jest godna uznania i nie bez powodu wynagradzana słusznymi kwotami. Było też słów kilka o Bydgoszczy jako zagłębiu programistów i o Bydgoskim Klastrze Przemysłowym. Same ciekawe rzeczy, szczególnie dla wszystkich zainteresowanych tematem nowoczesnych technologii. Program z udziałem prezesa Syneo.pl jest wciąż dostępny na stornie TVP3 Bydgoszcz, zapraszamy do oglądania od czwartej minuty: https://bydgoszcz.tvp.pl/41690330/z-pierwszej-reki-11032019

Przy okazji – zainteresowanych tematem wykorzystania dokonań bydgoskich programistów z Syneo.pl w pracy firm produkcyjnych, odsyłamy do oferty systemu do optymalizacji produkcji OptiMES. Czeka również możliwość darmowego przetestowania naszego rozwiązania – wystarczy kliknąć i się zarejestrować, lub skontaktować się telefonicznie 517 827 436 czy mailowo biuro@syneo.pl.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.