Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu
Poznaj naszych partnerów

Partnerzy

Zostań Partnerem OptiMES

Zapraszamy do współpracy partnerów biznesowych oraz merytorycznych. Wiedza partnerów to nasz powód do dumy. Dzielimy się doświadczeniem.
Wszyscy partnerzy posiadają certyfikaty potwierdzające kompetencje.

Szukamy Partnerów! Otrzymujemy ponad 100 zapytań miesięcznie i potrzebujemy pomocy z ich obsługą!

Każdy lead to potencjalny Klient, o którego należy zadbać i odpowiednio go obsłużyć. Spływają do nas zapytania z całej Polski, potrzebujemy Ciebie aby zadbać o każdego z Klientów zgodnie ze standardem Syneo.pl. Zostając naszym Partnerem, Ty i Twój zespół zostaniecie odpowiednio przeszkoleni, zdobędziecie certyfikaty a następnie będziemy przekazywać Wam leady w zależności od lokalizacji w jakiej działasz – oczywiście bezpłatnie!

Oddajemy Leady Partnerom! 

ale nie tylko, zachęcamy do aktywnego działania z Waszymi Klientami, jest to dla nas bardzo ważne aby odpowiednio wspierać Partnerów na każdym etapie rozmów z każdym Klientem. Czy to lead pochodzący od Partnera czy z naszych zasobów – możecie liczyć na naszą pomoc zarówno w procesie handlowym jak i wdrożeniu systemu.

Współpracuj na uczciwych i przejrzystych zasadach!

Umowa Partnerska jest przejrzysta. Podpisywana jest na okres jednego roku z możliwością przedłużenia. Zawarte w niej załączniki precyzują warunki naszej współpracy. Jedynym progiem wejścia do programu jest niewielka – symboliczna opłata wstępna, natomiast szkolenia, certyfikację, leady, dostępy oraz pomoc otrzymasz bez żadnych kosztów !

Jako Partner możesz liczyć nawet na 45% prowizji za sprzedaż licencji i 100% za wdrożenie

Gwarantujemy 30 % ze sprzedaży licencji dla każdego nowego Partnera przez okres 1 roku.
Im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz, nawet do 45% za sprzedaż licencji systemu !
Wdrożenie ? Standardowo 100% jest dla Ciebie. To Twoja praca i Ty na niej zarobisz.

Pomagamy na każdym etapie obsługi!

Spotkania handlowe, wdrożenie systemu czy obsługa posprzedażowa, na każdym etapie możesz na nas liczyć. Partnerom zapewniamy opiekę. Razem jesteśmy silniejsi.
Do pomocy Partnerom mamy Dział Handlowy, Wdrożeniowy oraz Programistyczny. Służymy doświadczeniem, a jeśli zaistnieje taka potrzeba to i obecnością na spotkaniach.

Spotkania

Zarówno nasz Dział Handlowy jak i Wdrożeniowy, może zabrać Was ze sobą na szkolenie w praktyce. Jeśli potrzebujesz wzmocnić swoje kompetencje sprzedażowe lub wdrożeniowe jesteśmy gotowi i służymy pomocą. W trakcie pandemii z oczywistych względów taka forma szkolenia dotyczy spotkań online.

System OptiZAM

Każdemu Partnerowi udostępniamy bezpłatnie narzędzie do kontroli postępów prac nad swoimi leadami. System jest bardzo intuicyjny, mimo tego w ramach wsparcia udostępniamy film z instruktażem jego obsługi. Oprócz możliwości pobrania materiałów, filmów, webinarów jakie prowadzimy dla Partnerów i Klientów, możemy się sprawnie komunikować a także co niezwykle istotne Partner może rezerwować swoje leady.

Dostępność materiałów

Wewnątrz systemu OptiZAM możesz znaleźć także materiały na swoją stronę www. Naszą zasadą jest wzajemna promocja. Jeśli zostaniesz naszym Partnerem to umieszczamy taką informację na stronie https://optimes.syneo.pl/partnerzy/ od Partnerów oczekujemy aby na ich stronach pojawiła się podstrona o systemie OptiMES – co dodatkowo wzmacnia możliwości sprzedażowe Partnera.

Nie zwalniamy w obliczu zagrożeń!

Pandemia pokazała, że wiele firm nie wytrzymało tak potężnego ciosu albo skupiło się na sobie i gromadziło swoje zasoby. My tak nie robimy! Tak jak wcześniej, tak i w obliczu pandemii – przekazujemy leady Partnerom! W tym celu zwiększyliśmy wydatki na kampanie marketingowe, wszystko po to aby jeszcze bardziej wesprzeć Partnerów w tym trudnym czasie. Moglibyśmy obsłużyć leady sami, jednak to właśnie w trudnych sytuacjach należy pokazać solidarność i wartości. Dla nas najważniejsi są nasi Partnerzy a nasza dobra współpraca to klucz do wspólnego sukcesu.

Pomożemy budować Twój business

Szkolenia, certyfikaty, akademie, podnoszenie kwalifikacji, stały kontakt i rozwiązywanie problemów – tak wygląda dojrzała współpraca. Uważamy, że jeśli traktujemy się poważnie, z szacunkiem i zawsze szczerze, to osiągniemy wspólne cele. Mamy gotowy produkt, który doskonale wpisuje się w potrzeby rynku. Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę to oczekujemy od Ciebie takiej samej postawy.

Szkolenia, webinary, tutoriale

Do niedawna mogliśmy spotykać się wspólnie w sali konferencyjnej, szkolić się razem a następnie poznać lepiej po szkoleniu. W obliczu pandemii przeszliśmy na model on-line i webinarowy. Nagrywamy dla Was filmy szkoleniowe. Przygotowujemy różne tematy spotkań, od funkcjonalności systemu po zdalne wdrażanie czy spotkanie z DH. Zapraszamy także gości, którzy mogą nam pomóc w drodze do sukcesu i wyjaśnić trudniejsze kwestie jak np. leasingi. Staramy się dla Was!

Darmowy dostęp do systemu na okres 14 dni

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa i z jakich modułów składa się system, możesz to zrobić instalując darmową 14-dniową wersję. Jest ona nieco okrojona, jednak w zupełności wystarczy aby zrozumieć na czym polega działanie systemu OptiMES.

Certyfikacja, darmowe szkolenie

Po podpisaniu umowy, przejdziesz szkolenie, podczas którego uzyskasz niezbędne informacje o funkcjonowaniu systemu i jego możliwościach. Podstawowe szkolenie trwa dwa dni. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje. Uruchomiliśmy także możliwość szkolenia na platformie moodle, gdzie na podstawie nagranych przez nas filmów instruktażowych możesz pogłębiać swoją wiedzę i zdawać testy kompetencyjne.

Zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta

System proponujemy zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dopasować się do potrzeb każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Łatwe wdrożenia

Nasz system możemy wdrażać nawet zdalnie! Przekonała nas o tym sytuacja związana z pandemią. Na temat zdalnego wdrażania systemu przygotowaliśmy nawet webinar z naszym Inżynierem wdrożeń. Do tego jak i innych filmów uzyskasz dostęp kiedy dołączysz do grona naszych Partnerów.

Buduj swój dochód pasywny

Budowanie dochodu pasywnego jest obecnie silnym trendem wśród wielu firm na całym świecie. Najtrudniejsze jest skonstruowanie oferty tak aby była korzystna zarówno dla Klienta jak i Partnera. Mamy taki produkt! Dzięki rozwiązaniu w chmurze, Partner zarabia co miesiąc kiedy Klient dokonuje opłaty za użytkowanie systemu. Dla Klienta jest to z kolei dużo niższy koszt posiadania systemu od zakupu jego licencji na własny serwer. Sytuacja WIN-WIN.

Spotkania on line

Stawiamy na stały kontakt. Chcemy aby wszystko było transparentne dlatego organizujemy spotkania z naszymi Partnerami raz w tygodniu aby omówić szczególne casy, wzajemnie się od siebie uczyć i wyciągać wnioski konstruktywne dla całej organizacji.

Precz z biurokracją!

Nie lubimy “przepalać” czasu, ani Waszego ani naszego. Nie zawracamy sobie wzajemnie głowy dziesiątkami dokumentów do uzupełniania. Wystarczy, że wejdziesz do systemu OptiZAM i masz wszystko jak na dłoni. Twoja aktywność ogranicza się do przesuwania statusu postępu prac na dodanych przez Ciebie lub przez nas leadach, którymi się zajmujesz. Jeśli czegoś potrzebujesz, masz do kogo się zwrócić lub znajdziesz to w systemie OptiZAM.

Program Partnerski

Program Partnerski powstał gdyż jako zespół Syneo.pl nie chcieliśmy rozbudowywać struktur, których koszt utrzymania musielibyśmy przerzucić na Klienta. Byłoby to drogie i nieuzasadnione ekonomicznie podejście. Stawiamy na Was, na Partnerów i Was chcemy wspierać i rozwijać dzięki wspólnej wizji usprawniania firm produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Idealny Partner ?

Jeśli Twoja firma ma kompetencje wdrożeniowe i sprzedażowe systemów informatycznych lub optymalizuje działanie firm produkcyjnych – skontaktuj się z nami. Jesteśmy elastyczni, z pewnością znajdziemy pole do współpracy.

Jak stać się Partnerem ?

  1. Napisz do nas na partnerzy@syneo.pl, możesz krótko opisać czym zajmuje się Wasza firma, zostaw do siebie numer kontaktowy, oddzwonimy.
  2. Prześlemy Tobie umowę abyś zapoznał się z jej treścią
  3. Podpisujemy umowę
  4. Czas na szkolenie i certyfikację
  5. Działamy!

W razie jakichkolwiek pytań,

Pozostaję do dyspozycji,

Mariusz Keister | Dyrektor ds. rozwoju organizacji partnerskich @ Syneo.pl
kom. 575 555 813
ul. Fordońska 246 lok. 1006, 85-796 Bydgoszcz

Partnerzy technologiczni

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła
Sp. z o.o.

ul. Koronowska 35A, 85-405 Bydgoszcz
+48 52 327 78 06
poczta@visla.pl
http://www.visla.pl

Mind Supporters

ul. Lwowska 38, piętro 4, pokój 11
40-389 Katowice
+48 531 425 104
biuro@mindsupporters.com​ http://mindsupporters.com

VOIP24SKLEP.PL Sp. z o.o.

ul. Karola Libelta 8, 85-080 Bydgoszcz
+48 52 511 01 60
bok@voip24sklep.pl
https://www.voip24sklep.pl

DAMAL SP. z o.o

01-909 Warszawa ul. Sokratesa 5/47
+48 22 832 37 37
+48 22 100 48 46
dh@damal.pl
http://www.damal.pl/

GREYSOFT

Warszawa ul. Szczera 2a
+48 733 603 452
+48 698 312 939
biuro@greysoft.pl
http://greysoft.pl/

UNITIME

Sadków koło Wrocławia
+48 516 089 997
+48 606 432 552
biuro@unitime.pl
http://unitime.pl/

Grupa InfoConsulting

ul. Grzybowska 2 lok. 36 00-131 Warszawa
+48 22 331 00 51
infopl@infoconsulting.eu
https://infoconsulting.eu/

BInext Sp. z o. o.

ul. Orzeszkowej 5, 38-500 Sanok
+48 880 997 667
biuro@binext.pl
https://binext.pl/

NanoTest - Agile Engineering

Konrada Leczkowa 3-9, 80-432 Gdańsk
+48 500-685-719
kontakt@nanotest.pl
https://nanotest.pl/

Broker Technologiczny

ul. Gotowskiego 6, 85-030 Bydgoszcz
+48 796 785 347
adam.jarmola@brokertechnologiczny.tech
https://www.brokertechnologiczny.tech/

Star Technology

ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
+48 607 401 744
biuro@startechnology.pl
http://www.startechnology.pl/

Inter-Com Krzysztof Dykowski

Chełmica Duża 70A, 87-811 Fabianki
+48 792 942 189
k.dykowski@wp.pl
http://dykowski.wloclawek.pl/

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie

Rynek 1, 38-400 Krosno
+48 13-43-755-00
pwsz@pwsz.krosno.pl
http://www.pwsz.krosno.pl/

PrimLean sp. z o. o.

ul. Świętojańska 3/1,
81-368 Gdynia
+48 66 027-31-27
biuro@primlean.pl
http://primlean.pl

Ośrodek Doradztwa i Szkoleń SIMP – ZORPOT

Optimum Park
ul. Fordońska 74
85-719 Bydgoszcz
tel. 52 322 08 04
https://uprawnienia-zawodowe.pl
biuro@uprawnienia-zawodowe.pl

PHU COMPAN Wojciech Watkowski

ul. Jana Pawła II 1e, piętro 4, 09-200 Sierpc
+48 608 648 479‬
compan@compan.eu
http://compan.eu

Salwis sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 58/7 30-074 Kraków
+48 791 300 504
biuro@salwis.pl
http://salwis.pl/


CMHT

ul. Szkolna 3, 76-230 Potęgowo
+48 781 811 484
tomek@cmht.pl
http://cmht.pl/


SIBERSOFT

ul. Mickiwicza 95E, 15-257 Białystok
+48 502 765 468
biuro@sibersoft.pl
http://sibersoft.pl


E-MCOM

ul. Żabia 29, 87-800 Włocławek
+48 501 427 187
biuro@e-mcom.pl
https://e-mcom.pl/

LignumSoft Adam Wileński

ul. Kwiatowa 14, 05-230 Kobyłka
+48 570 100 053
sales@lignumsoft.pl
https://lignumsoft.pl/

Luki-IT Usługi informatyczne

ul. Traugutta 7a/15, 77-300 Człuchów
+48 730 359 964
lkilinski@luki-it.pl
http://luki-it.pl/

RcCloud.pl - Profesjonalne systemy IT

Polna 92-96, 62-800 Kalisz
+48 625 903 362
kontakt@rccloud.pl
https://rccloud.pl/
https://rccloud.co/

Partnerzy naukowi

wsb_logo_540_304

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.