Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Menu
Poznaj naszych partnerów

Partnerzy

Zostań Partnerem OptiMES!

Szukamy Partnerów! Otrzymujemy zapytania z całej Polski i potrzebujemy pomocy z ich obsługą!

Każdy lead to potencjalny Klient, o którego należy zadbać i odpowiednio go obsłużyć. Spływają do nas zapytania z całej Polski, potrzebujemy Ciebie, aby zadbać o każdego z Klientów zgodnie ze standardem Syneo.pl.

Zostając naszym Partnerem, Ty i Twój zespół zostaniecie odpowiednio przeszkoleni, zdobędziecie certyfikaty, a podczas pierwszych wdrożeń będziecie mogli liczyć na naszą pomoc.


Oddajemy Leady Partnerom! 

Chętnie dzielimy się leadami i jednocześnie zachęcamy do aktywnego działania z Waszymi Klientami. Jest to dla nas bardzo ważne, aby odpowiednio wspierać Partnerów na każdym etapie rozmów z każdym Klientem. Czy to lead pochodzący od Partnera czy z naszych zasobów – możecie liczyć na naszą pomoc zarówno w procesie handlowym jak i wdrożeniu systemu.

Współpracuj na uczciwych i przejrzystych zasadach!

Umowa Partnerska jest przejrzysta. Zawarte w niej załączniki precyzują warunki naszej współpracy. Progiem wejścia do programu jest niewielka – symboliczna opłata wstępna, rozliczana i zwracana przy pierwszej sprzedaży Partnera. Natomiast dostęp do materiałów szkoleniowych, certyfikację oraz pomoc konsultantów otrzymasz bez żadnych kosztów!

Jako Partner możesz liczyć nawet na 45% prowizji za sprzedaż licencji i 100% za wdrożenie

Gwarantujemy minimum 30% ze sprzedaży licencji dla każdego nowego Partnera przez okres 1 roku.
Im więcej sprzedajesz tym więcej zarabiasz, nawet do 45% za sprzedaż licencji systemu! Wdrożenie? Standardowo 100% jest dla Ciebie. To Twoja praca i Ty na niej zarobisz.

Pomagamy na każdym etapie obsługi!

Spotkania handlowe, wdrożenie systemu czy obsługa posprzedażowa, na każdym etapie możesz na nas liczyć. Partnerom zapewniamy opiekę. Razem jesteśmy silniejsi. Do pomocy Partnerom mamy Dział Handlowy, Wdrożeniowy oraz Programistyczny. Służymy doświadczeniem, a jeśli zaistnieje taka potrzeba to i obecnością na spotkaniach.

Spotkania

Zarówno nasz Dział Handlowy jak i Wdrożeniowy, może zabrać Was ze sobą na szkolenie w praktyce czy to w formie online czy też tradycyjnej. Jeśli potrzebujesz wzmocnić swoje kompetencje sprzedażowe lub wdrożeniowe jesteśmy gotowi i służymy pomocą.

System OptiZAM

Każdemu Partnerowi udostępniamy bezpłatnie narzędzie do kontroli postępów prac nad swoimi leadami. System jest bardzo intuicyjny, mimo tego w ramach wsparcia udostępniamy film z instruktażem jego obsługi. Oprócz możliwości pobrania materiałów, filmów, webinarów jakie prowadzimy dla Partnerów i Klientów, możemy się sprawnie komunikować a także co niezwykle istotne Partner może rezerwować swoje leady. Bardzo ważne jest dla nas aby między Partnerami panowały dobre relacje.

Dostępność materiałów

Wewnątrz systemu OptiZAM możesz znaleźć także materiały na swoją stronę www. Naszą zasadą jest wzajemna promocja. Jeśli zostaniesz naszym Partnerem to umieszczamy taką informację na stronie internetowej, a od Partnerów oczekujemy, aby na ich stronach pojawiła się podstrona o systemie OptiMES – co dodatkowo wzmacnia możliwości sprzedażowe Partnera.

Pomożemy budować Twój business

Szkolenia, certyfikaty, akademie, podnoszenie kwalifikacji, stały kontakt i rozwiązywanie problemów – tak wygląda dojrzała współpraca. Uważamy, że jeśli traktujemy się poważnie, z szacunkiem i zawsze szczerze, to osiągniemy wspólne cele. Mamy gotowy produkt, który doskonale wpisuje się w potrzeby rynku. Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę to oczekujemy od Ciebie takiej samej postawy.

Szkolenia, webinary, tutoriale

W miarę możliwości i potrzeb organizujemy spotkania w sali konferencyjnej, gdzie wspólnie się szkolimy, a następnie lepiej poznajemy po szkoleniu. Wraz z Partnerami organizujemy także webinary, podczas których poruszamy ciekawe case-study. Nagrywamy dla Was filmy szkoleniowe oraz przygotowujemy różne tematy spotkań, od funkcjonalności systemu po zdalne wdrażanie czy spotkanie z DH. Zapraszamy gości, którzy mogą nam pomóc w drodze do sukcesu i wyjaśnić trudniejsze kwestie związane choćby z leasingami.

Darmowy dostęp do systemu

Jeśli chcesz sprawdzić jak działa i z jakich modułów składa się system, możesz to zrobić instalując darmową 14-dniową wersję. Jest ona nieco okrojona, jednak w zupełności wystarczy, aby zrozumieć na czym polega działanie systemu OptiMES. Kiedy oficjalnie staniesz się naszym Partnerem otrzymasz od nas swoją aplikację z licencją na 100 lat.

Certyfikacja, darmowe szkolenie

Po podpisaniu umowy, przejdziesz szkolenie, podczas którego uzyskasz niezbędne informacje o funkcjonowaniu systemu i jego możliwościach. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje. Uruchomiliśmy możliwość szkolenia za pomocą e-learningu, gdzie na podstawie nagranych przez nas filmów instruktażowych możesz pogłębiać swoją wiedzę i zdawać testy kompetencyjne.

Zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta

System proponujemy zarówno w chmurze jak i na serwer Klienta, dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni i możemy dopasować się do potrzeb każdego nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Łatwe wdrożenia

Nasz system możemy wdrażać nawet zdalnie! Przekonała nas o tym sytuacja związana z pandemią. Na temat zdalnego wdrażania systemu przygotowaliśmy nawet webinar z naszym Inżynierem wdrożeń. Do tego jak i innych filmów uzyskasz dostęp kiedy dołączysz do grona naszych Partnerów.

Buduj swój dochód pasywny

Budowanie dochodu pasywnego jest obecnie silnym trendem wśród wielu firm na całym świecie. Najtrudniejsze jest skonstruowanie oferty tak, aby była korzystna zarówno dla Klienta jak i Partnera. Mamy taki produkt! Dzięki rozwiązaniu w chmurze, Partner zarabia co miesiąc kiedy Klient dokonuje opłaty za użytkowanie systemu. Dla Klienta jest to z kolei dużo niższy koszt posiadania systemu od zakupu jego licencji na własny serwer. Sytuacja WIN-WIN.

Spotkania online

Stawiamy na stały kontakt. Chcemy aby wszystko było transparentne dlatego organizujemy nieobowiązkowe spotkania z naszymi Partnerami raz w tygodniu, aby omówić szczególne casy, wzajemnie się od siebie uczyć i wyciągać wnioski konstruktywne dla całej organizacji.

Precz z biurokracją!

Nie lubimy “przepalać” czasu, ani Waszego ani naszego. Nie zawracamy sobie wzajemnie głowy dziesiątkami dokumentów do uzupełniania. Wystarczy, że wejdziesz do systemu OptiZAM i masz wszystko jak na dłoni. Twoja aktywność ogranicza się do przesuwania statusu postępu prac na dodanych przez Ciebie lub przez nas leadach, którymi się zajmujesz. Jeśli czegoś potrzebujesz, masz do kogo się zwrócić lub znajdziesz to w systemie OptiZAM.

Program Partnerski

Program Partnerski powstał gdyż jako zespół Syneo.pl nie chcieliśmy rozbudowywać struktur, których koszt utrzymania musielibyśmy przerzucić na Klienta. Byłoby to drogie i nieuzasadnione ekonomicznie podejście. Stawiamy na Was, na Partnerów i Was chcemy wspierać i rozwijać dzięki wspólnej wizji usprawniania firm produkcyjnych w Polsce i za granicą.

Idealny Partner?

Jeśli Twoja firma ma kompetencje wdrożeniowe i sprzedażowe systemów informatycznych lub optymalizuje działanie firm produkcyjnych – skontaktuj się z nami. Jesteśmy elastyczni, z pewnością znajdziemy pole do współpracy.

Jak stać się Partnerem?

  1. Napisz do nas na partnerzy@syneo.pl, możesz krótko opisać czym zajmuje się Wasza firma, zostaw do siebie numer kontaktowy, oddzwonimy.
  2. Prześlemy Tobie umowę, abyś zapoznał się z jej treścią
  3. Podpisujemy umowę
  4. Czas na szkolenie i certyfikację
  5. Działamy!

W razie jakichkolwiek pytań,

Pozostaję do dyspozycji,

Mariusz Keister | Dyrektor ds. rozwoju organizacji partnerskich @ Syneo.pl
kom. 575 555 813
ul. Fordońska 246 lok. 1006, 85-796 Bydgoszcz

Partnerzy technologiczni

logo-80

Grupa InfoConsulting

ul. Grzybowska 2 lok. 36, 00-131 Warszawa
+48 223 310 051
infopl@infoconsulting.eu
https://infoconsulting.eu/

logo (1)


SIBERSOFT

ul. Mickiwicza 95E, 15-257 Białystok
+48 502 765 468
biuro@sibersoft.pl
http://sibersoft.pl

logo

Bydgoska Hurtownia Narzędzi Visła Sp. z o.o.

ul. Koronowska 35A, 85-405 Bydgoszcz
+48 523 277 806
poczta@visla.pl
http://www.visla.pl

Untitled-11

Mind Supporters

ul. Lwowska 38, 40-389 Katowice
+48 531 425 104
biuro@mindsupporters.com
http://mindsupporters.com

blackgrey

GREYSOFT

ul. Szczera 2a, Warszawa
+48 733 603 452 / +48 698 312 939
biuro@greysoft.pl
http://greysoft.pl 

voip24

VOIP24SKLEP.PL Sp. z o.o.

ul. Karola Libelta 8, 85-080 Bydgoszcz
+48 525 110 160
bok@voip24sklep.pl
https://www.voip24sklep.pl

damal

DAMAL SP. z o.o

ul. Sokratesa 5/47, 01-909 Warszawa
+48 228 323 737 / +48 221 004 846
dh@damal.pl
http://www.damal.pl

unitime

UNITIME

Sadków koło Wrocławia
+48 516 089 997 / +48 606 432 552
biuro@unitime.pl
http://unitime.pl

binext2

BInext Sp. z o. o.

ul. Orzeszkowej 5, 38-500 Sanok
+48 880 997 667
biuro@binext.pl
https://binext.pl

nanotest logo

NanoTest - Agile Engineering

Konrada Leczkowa 3-9, 80-432 Gdańsk
+48 500 685 719
kontakt@nanotest.pl
https://nanotest.pl

brokertechnologiczny

Broker Technologiczny

ul. Gotowskiego 6, 85-030 Bydgoszcz
+48 796 785 347
adam.jarmola@brokertechnologiczny.tech
https://www.brokertechnologiczny.tech

star technology

Star Technology

ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin
+48 607 401 744
biuro@startechnology.pl
http://www.startechnology.pl

intercom

Inter-Com Krzysztof Dykowski

Chełmica Duża 70A, 87-811 Fabianki
+48 792 942 189
k.dykowski@wp.pl
http://dykowski.wloclawek.pl

salwis-logo

Salwis sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 58/7, 30-074 Kraków
+48 791 300 504
biuro@salwis.pl
http://salwis.pl/

logo-5PrimLean-e1493815930299

PrimLean sp. z o. o.

ul. Świętojańska 3/1, 81-368 Gdynia
+48 660 273 127
biuro@primlean.pl
http://primlean.pl

simp

Ośrodek Doradztwa i Szkoleń SIMP – ZORPOT

ul. Fordońska 74, 85-719 Bydgoszcz
tel. 52 322 08 04
https://uprawnienia-zawodowe.pl
biuro@uprawnienia-zawodowe.pl

brand


CMHT

ul. Szkolna 3, 76-230 Potęgowo
+48 781 811 484
tomek@cmht.pl
http://cmht.pl

emcom


E-MCOM

ul. Żabia 29, 87-800 Włocławek
+48 501 427 187
biuro@e-mcom.pl
https://e-mcom.pl

logo (2)

LignumSoft Adam Wileński

ul. Kwiatowa 14, 05-230 Kobyłka
+48 570 100 053
sales@lignumsoft.pl
https://lignumsoft.pl

logo1

Luki-IT Usługi informatyczne

ul. Traugutta 7a/15, 77-300 Człuchów
+48 730 359 964
lkilinski@luki-it.pl
http://luki-it.pl

compan

PHU COMPAN Wojciech Watkowski

ul. Jana Pawła II 1e, 09-200 Sierpc
+48 608 648 479‬
compan@compan.eu
http://compan.eu

logo-rccloud

RcCloud.pl - Profesjonalne systemy IT

Polna 92-96, 62-800 Kalisz
+48 625 903 362
kontakt@rccloud.pl
https://rccloud.pl / https://rccloud.co

uniwers.com

Uniwers.com

ul. Stanisława Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław
+48 713 073 073
bok@uniwers.com
https://uniwers.com

INFORMER_IT_Solutions_logo

INFORMER IT Solutions

ul. Wolności 66, 58-500 Jelenia Góra
+48 757 679 644
biuro@informer.info.pl
http://informer.info.pl

logo_PROD_MASTERS-kolor-internet

ProdMasters Sp. z o.o

ul. Kleczkowska 45, 50-227 Wrocław
+48 793 489 009
biuro@prodmasters.pl
https://prodmasters.pl

Partnerzy naukowi

wsb_logo_540_304

Wypróbuj OptiMES za darmo!

14 dni bez zobowiązań! Karta kredytowa nie jest wymagana.