Koszyk

Płatność rekurencyjna – jest to funkcjonalność stworzona w oparciu o potrzeby sprzedawców internetowych, którzy chcą umożliwić swoim klientom cykliczne zakupy konkretnych towarów bądź usług. Dzięki takiej formie płatności Klient dokonujący zakupu na stronie sklepu internetowego zgadza się na pobieranie płatności cyklicznie z konta. Operacja przebiega raz i do momentu dopóki klient nie zrezygnuje pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto. Karta klienta jest obciążana w konkretnych odstępach czasu, pozwalając na oszczędność czasu na robienie kolejnych zakupów.

Klient sam wybiera, co jaki czas chce otrzymywać dane towary i nie musi już więcej pamiętać o konieczności robienia kolejnych zakupów. Cały proces jest maksymalnie uproszczony. Wystarczy, że Twój klient podczas składania zamówienia poda swoje dane oraz przypiszę kartę bankową. Po wybraniu jak często chce otrzymywać zamówienie pieniądze będą automatycznie przechodzić do sprzedawcy, kiedy ten przygotowuje zamówienie dla klienta. To Rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku dostawców różnego rodzaju planów żywieniowych wraz z dostawą produktów. To także bardzo dobry sposób na obsługę subskrypcji oraz licencji i abonamentów

Rozwiązanie dodawane jest do sklepów internetowych na platformie Shoper. Integracja jest w pełni dostosowana do obsługi płatności rekurencyjnych.

Aby wdrożyć płatności rekurencyjne w swoim sklepie Shoper zadbaj o:

  1. Aktywne i zweryfikowane konto płatności DotPay 
  2. Aktywne płatności kartą,
  3. Aktywne płatności cykliczne kartą,
  4. Dostosowany do wymagań DotPay regulamin sklepu internetowego. 
  5. Odpowiednie oznaczenia operatora płatności DotPay.
Zamów wdrożenie