Koszyk
Panowanie nad wszystkimi sektorami przedsiębiorstwa jest niezwykle istotne zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach. Prawidłowy przepływ danych, łatwość generowania różnego rodzaju dokumentów księgowych oraz magazynowych korzystnie wpływają na wszystkie oddziały firmy. Integracja RAKS z OptiMES pozwoli na kontrolę nad wszystkimi procesami przebiegającymi zarówno na linii produkcyjnej, na magazynie, jak i w kadrach i księgowości. RAKS umożliwia na wystawianie dokumentów sprzedażowych, ewidencjonowanie kosztów naszej firmy, zarządzanie umowami pracowników oraz ich rozliczanie na podstawie list płatniczych. Ponadto moduł CRM pozwoli na utrzymywanie prawidłowych relacji z kontrahentami.
RAKS to kompleksowy program dla firm i biur rachunkowych, obejmujący wiele modułów, w tym modułów księgowości, finansów, kadr i płac, sprzedaży, magazyny, produkcji, zarządzania relacjami z klientami CRM oraz analizy dochodowości naszego przedsiębiorstwa. Za pomocą tego oprogramowania będziemy mogli łatwo zarządzać wszystkimi działami księgowości naszej firmy rozliczającej się z wykorzystaniem pełnej lub uproszczonej księgowości, w tym rejestrowaniem przychodów i wydatków oraz generowanie różnego rodzaju deklaracji podatkowych, w tym Jednolitego Pliku Kontrolnego. Ponadto RAKS umożliwi na intuicyjne rozliczanie pracowników produkcyjnych i innych poprzez planowanie i kontrolę ich pracy oraz tworzenie list płatniczych na dane miesiące i przypominanie o kończących się umowach, wygasających szkoleniach z zakresu Bezpieczeństwa Higieny Pracy oraz badań lekarskich. Na uwagę zasługuje fakt, że oprogramowanie RAKS jest zgodne ze wszystkimi obowiązującymi w naszym kraju przepisami podatkowymi oraz ustawami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Integracja RAKS z OptiMES zapewnia łatwość korzystania bez konieczności prac programistycznych ze strony klienta.
Integracja z RAKS pozwoli na zautomatyzowanie wielu procesów w naszym przedsiębiorstwie. Dzięki temu programowi będziemy mogli usprawnić procesy sprzedażowe, składanie zamówień, obsługę magazynu oraz rozliczeń ze stałymi klientami. Zaawansowany moduł produkcji usprawni proces wyrabiania naszych produktów poprzez możliwość planowania działań naszych pracowników i analizowanie realizowania zaplanowanych założeń. Z wykorzystaniem modułu CRM będziemy mogli zarządzać relacjami z kontrahentami poprzez tworzenie ofert handlowych, szybką realizację zamówień oraz kontakt z wykorzystaniem wbudowanego klienta poczty elektronicznej e-mail. Niezwykle istotną kwestią jest to, że oprogramowanie RAKS umożliwia obsługę importowanych plików z innych systemów, w tym kartotek pracowników, faktur sprzedażowych, dokumentów produkcyjnych i innych. Ponadto za jego pomocą wyeksportujemy różnego rodzaju dane w uniwersalnym formacie obsługiwanym przez konkurencyjne programy. Integracja RAKS z OptiMES zapewnia naszej firmie doskonałe narzędzie do kontrolowania wszystkich najważniejszych aspektów handlowych, produkcyjnych oraz księgowych.
Zamów wdrożenie