Система управления производством
Система управления производством
System do zarządzania produkcją
System do zarządzania produkcją
Z czym integruje się OptiMES

SAP Business One

Firma, która dąży do uzyskania maksymalnej wydajności produkcji, prędzej czy później stanie przed koniecznością wdrożenia systemu ERP, a jeśli działa w branży produkcyjnej – również systemów MES i SCADA. Optymalizacja produkcji nie jest współcześnie możliwa bez zaawansowanych narzędzi informatycznych, takich jak SAP Business One (ERP rekomendowany dla małych i średnich firm) czy też OptiMES (system pośredni pomiędzy MES a SCADA, idealny zwłaszcza dla firm produkcyjnych). Przedsiębiorstwa mogą połączyć funkcjonalności obu systemów, ponieważ integracja SAP Business One z OptiMES została znacznie uproszczona. Twórcy drugiego ze wspomnianych środowisk wyposażyli dostarczane przez siebie rozwiązanie w specjalne udogodnienia, które ułatwiają integrację SAP i wielu innych systemów ERP, programów rozliczeniowych, czy też środowisk CAD z OptiMES. Dzięki takiemu rozwiązaniu programy te mogą współdzielić dane i zadania, aby dać osobom decyzyjnym jeszcze lepszą kontrolę nad firmą i pełniejszy obraz sytuacji wewnątrz organizacji.
Integracja SAP Business One z OptiMES sprawia, że systemy te wzajemnie się dopełniają. OptiMES zapewnia nowemu, kompleksowemu środowisku IT rozbudowane funkcjonalności związane z utrzymaniem ruchu maszyn, monitoringiem pracy parku maszynowego oraz serwisowania. System pozwala na automatyczne monitorowanie nawet pojedynczych stanowisk roboczych, a dzięki współpracy z popularnymi protokołami oraz aplikacjami do obsługi linii produkcyjnych jest gotowy do pracy od razu po wdrożeniu. SAP Business One natomiast wzbogaca OptiMES o moduły ułatwiające sprzedaż hurtową i detaliczną, procesy sprzedażowe (w tym prognozowanie szans na skuteczną sprzedaż), a nawet… zarządzanie kampaniami marketingowymi. Dodatkowo zarówno SAP Business One, jak i OptiMES wyposażone zostały w doskonałe narzędzia do sporządzania raportów, dzięki czemu praktycznie wszystkie zgromadzone w nich informacje można wykorzystać do wspomagania decyzji biznesowych.
Najważniejszym celem wdrażania narzędzi informatycznych w firmach produkcyjnych jest optymalizacja wszystkich działań i zadań. Integracja SAP Business One z OptiMES służy właśnie realnej poprawie wydajności produkcji i sprzedaży. Dzięki lepszej organizacji pracy, efektywnie ułożonym harmonogramom, precyzyjnej kontroli jakości, łatwemu delegowaniu zadań dla personelu, ale także narzędziom wspierającym sprzedaż i promocję, można błyskawicznie wychwycić wszelkie opóźnienia i błędy w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. SAP Business One i OptiMES pomogą także w sukcesywnym eliminowaniu nieprawidłowości – dzięki tak rozbudowanym narzędziom IT o wiele łatwiej jest zamienić przedsiębiorstwo w perfekcyjnie funkcjonujący mechanizm.
Zamów wdrożenie
Weryfikuje nazwę
Nazwa jest wolna
Ten adres e-mail posiada już zarejestrowaną aplikację testową
Wprowadź prawidłowy adres e-mail
Nazwa musi mieć conajmniej 4 znaki
[WPCR_SHOW POSTID="12265" NUM="10" PAGINATE="1" PERPAGE="10" SHOWFORM="1" HIDEREVIEWS="0" HIDERESPONSE="0" SNIPPET="" MORE="" HIDECUSTOM="0" ]